♥ MaiteOnlineSlovenia ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o priljubljeni igralki in pevki Maite Perroni!
 
Portal*KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Blogi... xD

Go down 
AvtorSporočilo
Nathalie
~Administratorka~
~Administratorka~
Nathalie


Female Število prispevkov : 413
Age : 29
Kraj : Portorož
Maite je... : Najboljša, najlepša
Točke : 398
Registration date : 22/02/2008

Blogi... xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Blogi... xD   Blogi... xD EmptySre Okt 29, 2008 1:20 pm

Misel dneva: LMDJ is back
Pesem dneva: MDO- Me huele a Soledad
Slika dneva: Blogi... xD 00000002

About dne:


Na vse zgodaj zjutraj. Ob pol osmih se je NaLy primajala iz postelje. Zakaj? Zakaj tako zgodi, zakaj direktno za televizor, zakaj polna življenja? Razlog: nič drugega kot ponovno gledanje njene najboljše nadaljevanke. Katera? Nobena druga kot.. Tista, ki je polna maščevanja. Maščevanja ženske, ki je bila v zaporu, po nedolžnem. Kaj je naredila? Ubijala. Se ti že svita katera telenovela je to? Maščevanje je sladko oz. La mujer de Judas! Tako je!. Zjutraj ob 7.50 se je začelo. Znana, najboljša pesem. MDO- Me huele a Soledad. Zopet stari dobri obrazi; Gloria, Salomon, Altagracia, Chicita, Juaca, Ricarda, Ismael, Marcos... geek Problem: je že konec. Ponovitev prvega dela: 17.50->problem: naTaliina predraga sestra Anja gleda Goreče maščevanje. Po Nataliienem mnjenju nadaljevanka brez pomena. 23.50: prepozno, vendar vredno za najboljšo nadaljevalnko. Naredi: Izborisi televizor ob 17.50 ter ponovno glej La mujer de Judas

By naTalia.*, 29. oktober (začetek judežinje)
Nazaj na vrh Go down
http://maiteonline.do-forum.net
Nathalie
~Administratorka~
~Administratorka~
Nathalie


Female Število prispevkov : 413
Age : 29
Kraj : Portorož
Maite je... : Najboljša, najlepša
Točke : 398
Registration date : 22/02/2008

Blogi... xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blogi... xD   Blogi... xD EmptySob Nov 01, 2008 5:57 pm

Misli dneva: RtMI in Valeria
Pesem dneva: RBD- Me voy
Slika dneva: Blogi... xD G20762vgzfb

About dne:

Sestrica. 31. oktobra prišla Valeria. Majhno, drobno, lepo bitje. RTM* Ostalo: NaLi si mora v najkrajšem možnem času pridobiti celotno igrico (La mejor) Return to Mysterious Island. Emul: še 9.51 h. Torej ura je 15.51. Jutri bo zagotovo že igrala. Z neta dala demo igrico in to jo je le še bolj razdražlo. Hoče celotno! Komaj čaka jutri... I love you Zakaj? Zakaj je igrica zanimiva, zakaj jo Nali težko pričakuje in še in še vprašanj.. Zato: ker je z eno besedno najboljša oz. bolje rečeno legenda. Gre o Mini, ki jo je vrglo na skrivnostni otok. (Priporočamo knjige: Skrivnosti otok I. in II.) Raziskuješ otok, najdeš opico->ne spomi se imena. Poroča jutri, pokoplješ starega kapitana Nema, raziskuješ njegovo legendarsko podmornico. Ter nazanje le odpljuješ domov. Dan spomina na mrtve: Sporočilo: Naj počivajo v miru. Naredi: Potrpi do jutra. Pojdi na pokopališče. Prižgi sveče.

By naTalia.*, 1. november (dan spomina na mrtve)
Nazaj na vrh Go down
http://maiteonline.do-forum.net
Nathalie
~Administratorka~
~Administratorka~
Nathalie


Female Število prispevkov : 413
Age : 29
Kraj : Portorož
Maite je... : Najboljša, najlepša
Točke : 398
Registration date : 22/02/2008

Blogi... xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blogi... xD   Blogi... xD EmptySob Nov 01, 2008 6:29 pm

Download Return to Mysterious Island Demo:

Blogi... xD Neimenovano-15
Nazaj na vrh Go down
http://maiteonline.do-forum.net
Nathalie
~Administratorka~
~Administratorka~
Nathalie


Female Število prispevkov : 413
Age : 29
Kraj : Portorož
Maite je... : Najboljša, najlepša
Točke : 398
Registration date : 22/02/2008

Blogi... xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blogi... xD   Blogi... xD EmptyPet Dec 19, 2008 8:53 pm

Misli dneva: Prokleta Hitlerka
Pesem dneva: RBD- Fuera
Slika dneva: Blogi... xD Hitlersuxs
About dne:

NaTaliina redraga razredničarka. Ali drugače Hitlerka. Njeno prav priimek je pravzaprav Hictaler. Baje je ženska. Čeprav za mene to ni ženska. To je vrag od ženske. Gremo jo zažgat, da preverimo! stupid No v glavnem... Vse se je začelo danes po koncu pouka ko smo imeli uro športne vzgoje. Stražila sem pred vrati garderobe dokler so se moje sošolke preoblačile (Sošolke!?) No tako sem stražla in od neznano nekje pridervi moj sošolec. Rečimo mu oseba M. In tako hoče odreti notri. Jaz ga odrinem, da nej odide od tukajm ker tu nima kaj izkat. * aya Ljudje kje je logika: Fantje v ženski garderobi medtem ko so one v spodnem perilu.* No in on, ker mu nisem jst pustila noter me udari. Logika?? No in odidem jaz in moja sestra Anja do Hitlerke. In ona pokliče osebo M. Ter se pogovori z njim. Potem pokliče še Natalio. In začne se Hitlarjevo zasliševanje. Ni mi pustila do besede. Končen razgovor je bil češ, da sem jaz prehitro reagirala Mad O tem bo še debata na govorilnih. In potem mi je ena ***sica iz našga mi je zamerla. Pha, prijateljica pa taka. Bo že vidla. Zanimiv dan, kajne?


By naTalia.*, 19. december (dan sovražtva do Hitlerjeve)
Nazaj na vrh Go down
http://maiteonline.do-forum.net
Sponsored content





Blogi... xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blogi... xD   Blogi... xD Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Blogi... xD
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
♥ MaiteOnlineSlovenia ♥ :: Nathalis world-
Pojdi na: